Çeviriler

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde ecm_bal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gülnr

gülnr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet ama spot on
  2. fridaymyday

fridaymyday Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. !!Asİ m€L€K..!!

!!Asİ m€L€K..!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sabah kalktık ve kahvaltı yaptık. babam işe gitti. annem alışverişe gitti.büyük ablam kütüphaneye gitti. ortanca ablam sinemaya gitti. en küçük ablam spora gitti. ben yaşlıları ziyaret etmek için huzurevine gittim ve onlara kitap okudum. küçük ikiz kardeşlerim parka gittiler. akşam herkez evde toplanınca hep beraber amcamları ziyarete gittik. bir kaç saat oturduktan sonra eve geldik. herkez yorgundu ve uyudu bende kitabımı okuyup uyudum.
  4. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

sabah kalktık ve kahvaltı yaptık. babam işe gitti. annem alışverişe gitti.büyük ablam kütüphaneye gitti. ortanca ablam sinemaya gitti. en küçük ablam spora gitti. ben yaşlıları ziyaret etmek için huzurevine gittim ve onlara kitap okudum. küçük ikiz kardeşlerim parka gittiler. akşam herkez evde toplanınca hep beraber amcamları ziyarete gittik. bir kaç saat oturduktan sonra eve geldik. herkez yorgundu ve uyudu bende kitabımı okuyup uyudum.
    Genişletmek için tıkla...

çevirisi

morning got up and made breakfast. My father went to work. My mother went shopping. older sister went to the library. Median my sister went to the movies. little sister went to the sport. I went to the rest home for old people to visit and read them the book. small twin brothers went to the park. evening everyone gathered together at home, we went to visit amcamları. After sitting for a few hours we came home. everyone was tired and went to sleep I fell asleep reading my book.
    rambo13 bunu beğendi.
  • wans

wans Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    düzeltirmisin

benim bir ödevim var ama ödev çevrilmiycek sadece metinlerin üzerinde birkaç değişiklik yapılıcak bu ödevide yaparmısın
  • kayakorkmaz58

kayakorkmaz58 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Atatürk'ün 1915 yılında Çanakkale bir askeri kahraman olarak ortaya çıktı ve 1919'da Kurtuluş Savaşı'nın karizmatik lideri oldu. O bütün işgalciler 29 1923 ss tarih M.kemal Osmanlı hanedanına son verdi ve kurduğu Cumhuriyeti Türk tarihinde çok önemli bir tarihtir tam bağımsızlığa onun millet açtı away.He sürdü muzaffer bir komutan oldu türkiye. 1938 M. Kemal atatürk ölümüne kadar on beş yıl için cumhurbaşkanı siyasal sosyal yasal econamic ve cuktural alanlarda reform geniş bir alanda yapılmış gibi. Atatürk'ün millet modern bir görünüm vermek istedim; Europen şapkaları, fes kadın ** aring bütün vatandaşlar, soyadlarını aldı Müslüman takvim Gregoryen Türk dili yol verdi peçe durdu yerini aldı. Büyük Millet Meclisi 3 Mart 1924 tarihinde Hilafet kaldırıldı ve dini okul (medrese) ve tekke (tekke) kapalı. O secularizition olan hükümet ve recligion ve speration demekti çünkü modernleşme onun programında önemli bir adımdı. 1926 yılında yeni Medeni Kanun çok eşlilik kaldırılmış ve boşanma velayet kadınların eşit haklar tanıdı ve 1934 Türk kadınlarında inheritance.Later seçme ve bu hakları yoktu pek çok Avrupa ülkesinde kamu office.Women seçilme hakkı kazandı . Türk Cumhuriyeti ve ilk cumhurbaşkanı kurucusu olarak duruyor 20. Yüzyıl ** halka rakam.

arkadaşım al ödevini yap ama unutma biz hepimiz kardeşiz herkes burda herkese yardım etsin olurmu :) :)
    rambo13 bunu beğendi.
  • kayakorkmaz58

kayakorkmaz58 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lütfen 111 çevirin acil nolu :( :( :( :( : :( :(
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş